top
logo


Home O nas
O nas Array Drukuj Array

Biuro Podróży "MAMUNO" z siedzibą w Częstochowie konsekwentnie zajmuje się organizacją i obsługą wypoczynku dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno w kraju jak i za granicą.

Mając wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie jako nauczyciele, przy doborze propozycji letniego wypoczynku kierujemy się atrakcyjnym położeniem obiektów, dobrymi warunkami bytowymi, atrakcyjnym programem rekreacyjnym jak również umiarkowanymi cenami. Mamy w swojej ofercie także propozycje wyjazdów bliższych i na każdą kieszeń - zimą do znanych ośrodków narciarskich, latem do popularnych miejscowości wypoczynkowych oraz wycieczek autokarowych po Europie.

Przy przygotowywaniu naszej oferty zadbaliśmy o to, aby proponowane przez nas miejscowości i hotele w 100% odpowiadały Państwa wymaganiom, a ceny były dostosowane do Państwa możliwości finansowych.

W związku z pochlebnymi opiniami naszych klientów i wzrastającym  zainteresowaniem klientów indywidualnych, firm i zakładów pracy  po raz kolejny urozmaiciliśmy ofertę turystyczną Biura, organizując wycieczki do Włoch, Francji, Bułgarii,Chorwacji, Hiszpanii, Grecji,  Niemiec, Czech i na Słowację, uwzględniając preferencje i sugestie Państwa.  Jesteśmy przekonani, że wybierając pozycje z oferty turystycznej proponowanej przez  nasze Biuro  zaspokoicie Państwo swoje oczekiwania.

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego nr 744.

Wielu przyjemnych wrażeń życzą Państwu właściciele Biura Podróży "MAMUNO".

Wszystkie imprezy dla dzieci i młodzieży organizowane są pod nadzorem Kuratorium Oświaty!!!

 

W trakcie trwania naszych imprez: obozów młodzieżowych, kolonii, wyjazdów na zielone / białe szkoły, zimowisk, wycieczek krajowych i zagranicznych, wycieczek szkolnych, wyjazdów organizowanych dla zakładów pracy, imprez integracyjnych, warsztatów, wczasów, wyjazdów studenckich…etc. zapewniamy Państwu;

□ wysoki standard organizowanych przez nas w/w imprez,

□ zawsze opiekę pilota, opiekę rezydenta,

□ zawsze kontakt telefoniczny z Dyrekcją Biura Podróży, kadrą wychowawców, opiekunami,

□ przyjazną i miłą atmosferę,

chętnym- udział w wycieczkach i imprezach fakultatywnych, wykraczających poza program ramowy przedstawiony w ofercie Biura,

□ opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,

□ opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorów

□ opiekę instruktorów pływania i ratowników,

□ atrakcyjną, ciekawą i tematycznie zróżnicowaną ofertę wypoczynku zimowego i letniego adresowaną do dzieci, młodzieży, Nowość!!!

□ w ofercie wyjazdów zagranicznych i krajowych mamy przynajmniej jedną wycieczkę- jako upominek od Biura Podróży Mamuno dla Państwa,/ turnusy gdzie zostaje nasz autokar na miejscu/

□ specjalną ofertę adresowaną do studentów – program: Wrzesień Studencki, Nowość!!!

komfortową i bezpieczną podróż do miejsca docelowego,

□ możliwość zmiany programu ramowego imprezy z oferty Biura i dostosowanie jej do preferencji i życzeń Klienta,

□ przygotowanie nowej oferty zgodnej z zamówieniem / życzeniem/ pomysłem Klienta,

słoneczną pogodę w krajach nadmorskich ;-)./ w miarę możliwości :)/


Posiadamy referencje znaczących firm i zakładów pracy !

W cenach naszych imprez zawarta jest również gratyfikacja finansowa

dla wychowawców / opiekunów grup z tytułu

opieki nad dziećmi lub młodzieżą .

 

 
Reklama

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla 1.5 theme hosting support Valid XHTML and CSS. Hosting i pozycjonowanie www